PICK UP & PHONE ENQUIRIES WELCOME
Specifications
-
Stainless 304
KEY SPECIFICATIONS
| SKU | BCDCMB-007 |
| Brand | REDARC |
| Shipping Weight | 0.300000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.037m |
| Assembled Width | 0.167m |